Jak leczyć zaburzenia pracy wątroby?

Antygen HBe ujemny, Przeciwciała HBe dodatnie, HBv DNA 6000 kopii/ML; Fibroscan (Median 4.3 IQR* 0.6 IQR*/med 14 %) Alat Aspat Bilirubina, Lipidogram, Morfologia - wzorowo . Co można stwierdzić po tych wynikach ? Chodzi mi o kwalifikację do leczenia (jakiego?), poziom zakźności , sugerowane dalsze badania, proponowane leczenie, perspektywy na przyszłość :)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza chorób zakaźnych aby na podstawie całokształtu obrazu klinicznego dobrać leczenie