Jak leczyć zaczerwienienie na pliczkach?

Szanowni Państwo,pragnę się poradzić w sprawie zaczerwienionych policzków.Tuż po umyciu twarzy zwykłą letnią wodą moje policzki stają się bardzo czerwone przez jakiś czas.Potem stan łagodnieje ale czerwień zawsze jest widoczna.Mam problemy z trądzikiem ale kuracje tetralysalem przyniosły efekty.Nie jestem w stanie stwierdzić czy jest to powiązane z tym lekiem.Stosowałem kremy nawilżające ale też tylko podrażniały ,wręcz zaczynało szczypać.Proszę o pomoc.Załączam zdjęcie http://imgur.com/IsWLffD

Dzień dobry,

Proszę się zgłosić do specjalisty na konsultację, najlepiej do kliniki medycyny estetycznej, która dysponuje różnego rodzaju laserami. Po dokładnym obejrzeniu cery oraz przeprowadzeniu wywiadu będzie możliwość zaproponowania odpowiedniego dla Pana postępowania leczniczego.

Pozdrawiam serdecznie.