Jak leczyć zaczerwienioną skórę pod pachami?

Dwa miesiące temu zaczerwienila mi się skóra pod pachami, tam gdzie są włosy. Myślałem, że to podrażnienie, potem zaczęła mi tam schodzić skóra tak jak such skóra się łuszczy. Mam bardzo sucha skórę na twarzy, głowie( miałem lojotokowe zapalenie),Dziadek ma luszczyce tata też ma podobne problemy skóre.Teraz gdy to przestalo I skóra ma kolor jasnobrazowy. Nie swedzi. Pod pacha, na bicepsie placek o średnicy.4cm popekanych naczynek które po 2 dniach zniknely. Leki Pregabalin, sulpiryd hydroksyzyna

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja Dermatologiczna bez obejrzenia zmian ciężko jest coś więcej powiedzieć