Jak leczyć zakrzepowe zapalenie żył?

Moj mąż ma zakrzepowe zapalenie żył ale jeszcze nigdy nie widziałam na jego nogach ,plecach ,pupie,rękach dużych czerwonych,swędzących plam.puchną mu nogi ,ma stan zapalny.Był u lekarza ale plamy nieznikają ,po masciach i lekach.Jestem bardzo zaniepokojona.Czy to bardzo poważne?

Piotr Pilarski

Są to objawy zapalenia żył. Proszę stosować się do zaleceń lekarza.

Pozdrawiam.