Jak leczyć zaleganie wydzieliny w zatokach u dziecka?

moja coreczka ma rok i od urodzenia problem z noskiem. poczatkowo bylo to jakby granie w nosku ale obecnie nos ma calkowicie zatkany i oddycha wylacznie ustami. dlugi czas mowiono mi, ze to przejdzie a potem, zeby zakrapiac i odciagac wydzieline, natomiast w ten sposob nic jej nie schodzi a jedynym ratunkiem okazalo sie przeplukiwanie zatok i wtedy po prostu tony bialego i zoltego sluzu schodza. tylko po takim zabiegu jest w stanie ssac. ostatnio nowy lekarz zasugerowal, ze to moze byc alergia na laktoze lub wziewna. ja jednak mam watpliwosc co do alergii wziewnej, gdyz dziecko ma problemy caly rok i po 3.5 tyg na diecie bez laktozy wszystko jest tak samo beznadziejne i mala okropnie sie meczy. zastanawiam sie czy to moze byc nastepstwem jakiejs wady anatomicznej. co robic?

Nosek dziecku zakaziłaś niesterylizowaną fridą w której hodujesz miliardy bakterii i codziennie aplikujesz je dziecku. Cewniki do odsysania muszą być odkażane po każdym odsysaniu w specjalnym zestawie do mikrofalówki , są w aptekach. Czy my do operacji wyparzamy narzędzia??????? W chwili obecnej pobierz dziecku wymaz z nosa na bakterie i lekowrażliwość to bedziecie wiedziec co jest i jak to leczyć. Z reguły wyrasta po tych fridach gronkowiec złocisty. A jak chcesz to przyjedź ja pobiorę ten wymaz.