Jak leczyć zanik dziąseł, kamień i próchnicę?

Witam. Moj problem jest bardzo powazny mam bardzo zniszczona dolna szczeke zanik dziasel kamien i od zewnetrznej strony chyba pruchnica. Wstyd mi isc do lekarza bo to okropny widok . Mialam ciezkie dziecinstwo jestem osoba nie ufna i bojaca sie ludzi. Bardzo bym chciala wyleczyc zeby i gdyby moj kekarz wczesniej poznal moj problem bylo by mi latwiej usiasc na fotel i pokazac zeby .  Aga

Dzień dobry,
nasze choroby, nie tylko zębów, często wynikają z zaniedbania. Zaniedbania spowodowanego różnymi uwarunkowaniami psychicznymi i warunkami życia. Lekarz nie jest od tego, żeby oceniać tylko, żeby leczyć. Proszę poszukać sobie dobrego, empatycznego lekarza, który Panią zrozumie i wyleczyć zęby. Najważniejsze jest Pani zdrowie, a taki stan zębów i dziąseł wyrządza szkody w całym organiźmie.