Jak leczyć zaniki pamięci i zaburzenia mowy?

Witam! Od ok 6miesiecy zdarzają mi się pewne incydenty. Pewnego dnia gdy chciałam coś powiedzieć zapomniałam słów. Nie wiedziałam jak wymówić dane słowo. Później pojawiły się mroczki przed oczami i ból głowy. Powtórzyło się to jeszcze ok 6-7 razy. Byłam hospitalizowana w szpitalu z podejrzeniem guza mózgu lecz to nic nie wykazało. Był rezonans w którym lekarz mówił o blaszce która jest nic nie znacząca. Do tego często drętwieją mi dłonie i stopy. Mam też zaniki pamięci. Proszę o pomoc.

Witam!
W zasadzie to, że nie znaleźli konkretnej przyczyny to dobra wiadomość! Problem może być natury czynnościowej, czyli o podłożu emocjonalnym i to by była dla Pani wspaniała wiadomość! Wskazana konsultacja u dobrego, doświadczonego psychiatry i psychologa. Po badaniach zaproponują jakieś rozwiązanie.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.