Jak leczyć zaostrzenie astmy?

Mam alergie i astme. Od miesiaca mam duszności, ciagle zatkany nos czuje jak flegma splywa mi do gardla, podobno obrzek i krzywa przegrode, nie wiem co mam robic poniewaz leki na astmd nie pomagają, dawalj mi juz metypred dexawen, do nosa stosuje dymiste i n alergie clatre , lekarze twierdza ze mama zaostrzenie astmy przez przewlekły stan zapalny nosa, dlaczego leki na astme nie dzialaja i nadal czuje dusznosc w nocy spie jedynie gdy zazyje 10 mg hydroxyzyny juz nie wiem gdzie szukac pomocy

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do laryngologa, który doradzi odpowiednie postępowanie przy przewlekłym zapaleniu błony śluzowej nosa i zatok. Jeśli chodzi o kontrolę astmy to powinna pani pozostawać pod kontrolą swojego lekarza prowadzącego, który odpowiednio będzie modyfikował leczenie w zależności od potrzeb.