Jak leczyć zapalenie błony śluzowej żołądka i bakterię Helicobacter pylori?

mam problem przeważnie w nocy kłucie po lewej stronie klatki ciężkie oddychanie miałem robione USG i wszystko dobrze i Gastroskopię i wyszło mi że mam zapalenie błony śluzowej żołądka i bakterię Helicobacter pylori i czy to jest związane z tym kłuciem i z ciężkim oddychaniem

Lek. Katarzyna Szymczak

Możliwe, wskazana kontrola u gastroenterologa i włączenie leczenia.
Pozdrawiam