Jak leczyć zapalenie dolnego odcinka odbytnicy w ciąży?

Witam. Jestem w czwartym miesiącu ciąży. Mam straszny problem...zapalenie dolnego odcinka odbytnicy i wykrwawiam się całymi dniami od dwoch miesiecy. Już niewiem co robić maści i czopki proponowane przez lekarzy nie pomagają. Byłam u proktologa, przepisano Asamax 500 za zgodą ginekologa. Ginekolog niewyrazila zgody. Stosowalam teraz maść PROktis m. Niestety nie pomaga. Czy takie krwawienia są groźne dla dzidziusia? Co robić? :(

Lek. Tomasz Budlewski

koniecznie ponownie zglosic sie do lekarza proktologa i kierowac sie jego zaleceniami.