Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 8 2 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak leczyć zapalenie krtani u tak małego dziecka?

Witam. Mój synek ma obecnie 14 miesięcy . Przed majówką zachorował pierwszy raz na zapalenie krtani, lekarka przepisała nebbud do inhalacji - pomogło. Po 3 tygodniach nastąpił nawrót i znowu został przepisany nebbud i zyrtec 10 kropli . Synek miał inhalacje aż przez 10 dni 1 ampułka 0,25mg dwa razy dziennie . Po odstawieniu raptem po 4 dniach nastąpił nawrot i znowu powrót do nebbudu i brał go 4 dni w czwartek został odstawiony dzisiaj mamy sobote a synek sie obudził i znowu ma kaszel z brzydkim krtaniowym odgłosem . Nigdzie nie może wyjść bo momentalnie ma problemy z krtanią siedzi w domu i jest to samo a lekarze przypisują tylko sterydy . Zyrtec przyjmuje cały czas a mi ręce opadają bo ile można być na tych inhalacjach . Syn nie gorączkuje ani nie ma kataru raz przy zapaleniu krtani miał zapalenie spojówek . Mam wrażenie jakby sie to miało nigdy nie skończyć . Lekarka mówi, że to wirusowe ale czy w ogóle możliwe ? Dawno chyba powinno ustąpić samoistnie a tu coraz gorzej .
MĘŻCZYZNA, 13 LAT około miesiąca temu

Odbijanie powietrza po karmieniu piersi

Kiedy dziecko po karmieniu piersią będzie już najedzone, powinniśmy doprowadzić do tego, by mu się odbiło. Jak to zrobić? Obejrzyj nasz film i dowiedz się tego.

Lek. Bartłomiej Grochot
75 poziom zaufania

Witam. Wskazana jest dokładniejsza diagnostyka. Być może wskazane będą dokładniejsze badania na oddziale pediatrycznym. Radziłbym, skonsultować się ponownie z pediatrą

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy