Jak leczyć zapalenie spojówek u 19-latka?

Mam pytanie do lekarzy okulistów. Od dawna mam problem z zapaleniem spojówek, mój lekarz przepisał mi biodacynę, ale od początku stycznia mam mgłę w prawym oku przez kilka/kilkanaście minut po przebudzeniu i słabszą ostrość widzenia gdy patrzę na coś co jest daleko. Dzisiaj zaczęło boleć mnie to prawe oko gdy nim ruszam łącznie z połową czoła i skronią. Czy takie dolegliwości mogą być od przeziębienia, bólu prawego kła albo stosowania antybiotyku, czy przyczyna jest inna? Boję się, że to coś poważnego

Witam. Podaje Pan objawy infekcji z powikłaniami. Jezeli to mają być spojówki to musi być OL też chore.Widzenie za mgłą,ból przy ruchach okiem wskazuje na nasilenie objawów. Konieczny okulista. Pozdrawiam serdecznie