Jak leczyć zapalenie zatok i krzywą przegrodę nosową?

Pomocy!!! Krzywa przegroda nosowa najprawdopodobniej zapalenie zatok szczękowych(byłam kiedyś w szpitalu i podawali mi dożylnie antybiotyki na zapalenie zatok szczękowych). Dzień dobry, byłam u pani laryngolog ta natomiast powiedziała, że mam krzywą przegrodę nosową i prawdopodobnie zapalenie zatok. Skierowała mnie na tomografię komputerową zatok. Niestety nawet prywatnie w jednym z trzech szpitali najkrótszy czas czekania to 3 tygodnie! Ja nie wiem co robić nie wytrzymam tyle czasu! już dwa dni nie zmrużyłam oka, ponieważ mam non stop zatkaną prawą dziurkę, a lewa też się zatyka i w nocy się duszę. Już nie pomagają krople,tabletki,płukanie zatok! Ogólnie to oprócz zatykania to mam uczucie w miejscu zatok rozpierania w kierunku oczu trochę boli(da się przeżyć). Nie wiem co mam robić...najbardziej dokucza mi to zatkanie, co sprawia, że się duszę i nie mogę spać...Poradźcie coś...

Istotnie trzeba wykonać tomografię komputerową natomiast nie wolno tyle czekać proszę pojechać do miejsca w którym tomografię komputerową prywatnie można wykonać od ręki jest wiele takich miejsc niestety wymaga to ustalenia terminu z takim ośrodkiem jeśli dolegliwości będą większe Proszę udać się do szpitala do najbliższego oddziału laryngologii