Jak leczyć zapalenie żołądka i dwunastnicy?

Witam, choruje na zapalenie zoladka i dwunastnicy z nadzerkami, lecze sie juz jakies dwa lata i zero poprawy, jak i w gastroskopi i w dogliwosciach, jestem oslabiona mam bole w nadbrzuszu,mocne i dlugie, ciagle zle sie czuje, puste odbijanie, cofanie sie wymiocin(chyba)do ust, zrovilam manometrie, co oznaczaja wyniki wklejam link do zdjecia wynikow, https://imageshack.com/i/hlhwJamzj czy da sie to leczyc jakos skuteczniej ? Moze chorurgicznie ?

Lek. Tomasz Budlewski

W wynikach są przedstawione zaburzenia motoryki w trzonie żołądka, byc może są powodem dolegliwości. Proponuję koniecznie udac się do lekarza gastroenterologa, po badaniu będzie można określic najbardziej odpowiednią metodę leczenia, zachowawczego albo operacyjnego.