Jak leczyć zatkanie i szumy uszne?

2 lata temu miałem zatkane uszy i mi szumiały, Laryngolog powiedział że to przez woskowinę więc mi wyczyścił uszy. Było wszystko dobrze. Gdy wsiadałem do samochodu znowu mi uszy zaszumiały, po paru dniach uszy się zatkały, ale tylko na jakiś tydzień (potem już było dobrze z tym). Dzisiaj mam wrażenie że słyszę tę szumy jeszcze głośniej ,jak jestem na dworze prawie ich nie słyszę a w jakiś pomieszczeniach to już tak najbardziej to w nocy i czasem jak nacisnę prawe ucho to mnie boli. Dodam że prowadzę karierę e-sportowca i często zmusza mnie to do ubierania słuchawek.

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczna jest niestety ponowna ocena przez laryngologa i możliwe, że wykonanie badań dodatkowych.