Jak leczyć zatkanie ucha i pulsowanie w głowie?

dzień dobry, od jakiegoś tygodnia towarzyszy mi zatkane ucho, uczucie jakby to ucho było pełne i prawie nic nie słysze na to ucho. bardzo mnie męczą zawroty głowy, nawet kiedy leżę w łóżku to kręci mi się w głowie, czuję jak pulsuje, kiedy spoglądam na boki pulsuje coraz bardziej razem z uchem. ciężko mi ustac na nogach, boję się wstawać, bo boję się że się przewroce. to wszystko już mnie tak męczy, że płaczę z bezlisnosci bo boję się jakieś choroby. pomocy.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza laryngologa w celu zbadania i zalecenia odpowiedniego leczenia. Pani objawy mogą świadczyć o zapaleniu ucha.