Jak leczyć zespół derealizacji i hipochondrię?

Dzień dobry, od kilku lat cierpię na zespół derealizacji który przeplata się z hipohondria i zaburzeniami lękowymi. Chodziłem na terapię która zniwelowala lęki do minimum niestety odrealnienie zostało. Byłem u kilku specjalistów, nie mam rzadnych zaburzeń Psychotycznych tylko częstej postaci Derealizacje która podobno jest następstwem długiego palenia marihuany. Próbowałem antydepresantow nie pomogły, czytałem że derealizacja gdy ją zaakceptujemy mija sama, to prawda? Czy potrzebne są leki

Witam
myślę, że powinien Pan jednak powrócić do psychoterapii, która już raz Panu pomogła. Może w innym nurcie może u kogo innego ale jednak ponownie się tym zająć od tej strony.
Pozdrawiam serdecznie

Proszę ponownie skorzystać z psychoterapii,konsultując się choćby z renomowanymi instytutami ds.uzależnień.Nie wiemy gdzie był Pan leczony,ani w jaki sposób,więc proszę ponownie napisać na temat historii choroby ,lub skorzystać z konsultacji ,która pokieruje Pana dalej w razie potrzeby.