Jak leczyć zespół ogona końskiego?

Witam ,mam pytanie odnosnie zespolu ogona konskiego ,nie mam czucia krocza posladkow, zdretwiale stopy,mocz oddaje przy parciu ,operacji w trybie pilnym nie chcieli mi zrobic w szpitalu odeslali do domu w kwietniu 2019 mam wizyte u neurologa dopiero i nie wiem czy mam chodzic ,czy lezec prosze mi pomoc i napisac bo nie wiem co mam robic wynik tomografu - na tylno dolnej krawedzi trzonu l5 osteofit wpuklajacy sie do kanalu kregowego na 6,6mm ,uciskajac worek oponowy i powodujacy stenoze kanalu kregowego. zmiany zwyrodnieniowe w stawach miedzykregowych na tym poziomie powoduja zwezenie otworow miedzykregowych. prosze mi powiedziec czy jest szansa ze to sie naprawi ,jakos zregeneruje , dziekuje

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Moim zdaniem wymaga Pani jednak pilnej konsultacji. Proszę nie odpuszczać i jak najszybciej skontaktować się ze specjalistą neurologii.