Jak leczyć zgrubienie skóry na nosie?

Witam piszę z zapytaniem gdyż po zdrapaniu krostki na czubku nosa którą miałam od dłuższego czasu zostało mi coś w rodzaju uwypuklonej skóry a gdy się to ściśnie w środku jest czerwone jak mały krwiak utrzymuję się to już 4 miesiące a skóra na tym jest jak by pęcherzyk,konsultowałam się z dermatologami i kosmetologami i mówią ze to nic takiego ewentualnie mogą wypalić laserem,sama nie umiem sobie z tym poradzić,proszę o poradę.Pozdrwaim

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.