Jak leczyć złamanie kłykcia kości udowej?

Moja babcia ma 89 lat doznała złamania klykcia przysrodkowego kości udowej lewej nogi i lekarze stwierdzili że nie można robić operacji ponieważ ma zbyt kruche kości aby podjąć się operacji a założyli jej gips i posiada takie rwania że ja ciągle boli ta noga mimo że jest w gipsie i proszę o jakąś radę i opinie na ten temat

przemieszczone złamania należy operować jeżeli tylko babcia się nadaje do znieczulenia. gips w przypadku braku przemieszczenia