Jak leczyć złamanie kości potylicznej, stłuczenie podstawnych części płatów czołowych?

Witam Serdecznie. Mam na imię Tomek. Pod koniec grudnia miałem wypadek mały. Straciłem przytomność i upadłem na głowę. Leżałem w szpitalu i po wyjściu niewiele wiem na temat tego co się stało ze mną, ani co dalej. Rozpoznanie : złamanie kości potylicznej, stłuczenie podstawnych części płatów czołowych, krwiak przymózgowy w lewej okolicy potylicznej, podejrzenie padaczki. Wyniki tomografii wykazały zanik krwiaków i czaszka się zrasta. Ale wyniki EEG wyszły chyba źle, ale nie rozumiem wyników. Pani neurolog u której byłem po raz trzeci mnie o coś obwinia m.in. za późno badania, wyniki, wizyty u lekarza; choć wszystko robiłem w terminach jakie mi wyznaczyli. Chciałem opowiedzieć o moim trybie życia i ogólnie przedstawić siebie, ale stwierdziła, że nie będzie mnie słuchać. Chcę tylko wiedzieć co mi jest. Przepisała mi też tegretol 200 i nie wiem, czy to brać. Opis EEG brzmi: Z odprowadzeń przedczołowo-czołowo-przednioskroniowych obustronnie z przewagą półkuli lewej rejestruje się serie fal ostrych i theta 6-7Hz o amplitudzie do 80uV, które wykazują tendencję do uogólnienia I napadowości. Czynność podstawową stanowią fale alf o częstotliwości 8-10Hz, o amplitudzie do 25uV oraz fale beta. Rz( ) Hw, Fs- bez istotnego wpływu na zapis. Potrzebuję pomocy w zrozumieniu tego, proszę. I jeszcze jakby to miało znaczenie mam 35 lat i 20 lat temu chorowałem na ropne zapalenie opon mózgowych. Z góry Dziękuję. Tomasz

Jaki ogólny stan zdrowia, inne obciążenia chorobowe? Jaka waga ciała, tryb życia, nastrój, sen? EEG opisane zmiany patologiczne , do interpretacji klinicznej. Konieczna pełna konsultacja neurologiczna , z całą dokumentacją . Po przebytym dużym urazie mózgu, ważne włączenie leków aby zapobiec zmianom mogącym powodować ataki padaczki.... Pozdrawiam i zapraszam