Jak leczyć złe samopoczucie po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej?

Dzień dobry, mam 22 lata, przez rok stosowałam antykoncepcję hormonalną, ponieważ miałam ciut większy poziom testosteronu, a natomiast mniejszy estrogenu. Wszystko było ok, a po tym jak zrezygnowałam z tabletek zaczęło obniżać się libido i zmniejszył mi się biust. Minęło już 10 miesięcy i staję się coraz gorzej. Prawie wcale nie czuję podniecenia, sutki w ogóle nie reagują. Zrobiłam badania hormonalne i niby wszystko jest ok. Nie wiem do którego lekarza mam z tym problem iść.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję Pani skonsultować się z endokrynologiem lub ginekologiem, który zleci odpowiednie badania i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!