Jak leczyć złośliwego raka trzustki?

Dzień dobry Pacjentka 62 lata po usunięciu głowy i trzonu trzustki z powodu złośliwego raka G3 po 1,5 roku od operacji wznowa miejscowa 37mm - 30 mm 27mm obejmuje początek żyły wrotnej i część tętnicy krezkowej zwężając ją w odc. 30 mm do 2 mm. Czy możliwa jest operacja , zastosowana chemioterapia nie dała żadnych efektów.

W niektórych sytuacjach rozważa się również paliatywną radioterapię na obszar wznowy , proponuję konsultację z onkologiem-radioterapeutą. Pozdrawiam