Jak leczyć zmęczenie i senność przy depresji i niedoczynności tarczycy?

Lecze sie u psychiatry na depresje,lek,inne ,itp.U lekarza rodzinnego cholesterol i lipidy,mam tez niedoczynnosc tarczycy,bylem u psychiatry powiedzialem ze mam niedoczynnosc tarczycy ,powiedzial,ze lekarz bo endokrologa ,po badaniu endokrologa ,lekarz rodzinny powinien dobrac leki na niedoczynnosc tarczycy i powinno sie skumulowac z lekami na depresje,leki itp.Biore absenor,tisiercan inne tez ,lekarz rodzinny przypisal tylko na cholesterol i lipidy .Jestem senny,zmeczony trudno wstac ,itp przyczyny i leczenie oraz objawy itp

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza rodzinnego aby ustalić optymalne postępowanie.