Jak leczyć zmiany grzybicze po stosowaniu antybiotyków?

Witam serdecznie, miałam ostatnio dwie kuracje antybiotykami. Już po pierwszej i w trakcie przepisywania drugiej Pani doktor przepisała mi nystatynę, gdyż zauważyła zmiany grzybiczne... Skończyłam drugi antybiotyk, kończę już drugą buteleczkę Nystatyny i wydaje mi się, że jest wręcz gorzej...Co powinnam teraz zrobić? Czy jakieś zioła wspomagająco? Jakiś lek bardziej skuteczny? Zaczyna to być uciążliwe..Dodam, że karmię piersią.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się ponownie do lekarza po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć