Jak leczyć zmiany na nalot na penisie?

Witam, mój mąż ma problem. Zaczął się od tego ze skórka penisa"pekala". Kilka dni później na zoledziu i pod nim wyszły czerwone małe plamki. Nie są to krosty ropne. Myl go po każdym oddawaniu moczu płynem do higieny intymnej i po 2 dniach wygląda o wiele lepiej, jest ich mniej i są mniej widoczne. Choć nadal się utrzymuja, chciałabym zapytać czy to coś poważnego ? Nie ma żadnych wydzielin i białych nalotów, zapach jest normalny, nie jest opuchniety. Dodatkowo pojawiły się krosty na udach. Co To?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć