Jak leczyć zmiany skórne i sinienie palców po odmrożeniu?

Witam, mam problem kilka lat temu odmroziłam sobie dłonie. W tym roku stan tych dłoni jest bardzo zły, są suche, szorstkie i pęka mi skóra do takiego stopnia, że robią się głębokie rany. Dodatkowo są non stop czerwone, przy spuszczeniu ich w dół/ zaciśnięciu pięśni od razu robią się sinę. Czy to problem z krążeniem? Gdzie jest z tym udać? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badani będzie można coś więcej powiedzieć