Jak leczyć zmiany skórne u 40-latki?

Witam Od kilku miesiecy a dokladnie od lutego mam na twarzy uczulenie (chyba) tzn. 2 czewone plamy na policzkach, skoroni I uszach. uzywalam roznych kremów, masci ze steroidem antybiotykiem, antybiotyk a tabletkach I w formie lotion, niestety nic nie pomoglo. Plamy robia sie blade I bardzo czerwone (jak by mnie cos ugryzlo, wyskakuja jakby bable) w zaleznosci od temperatury Co to moze byc I jak sie tego pozbyc.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.