Jak leczyć zmiany w kręgosłupie?

Prosze o infor.jak to leczyc?,(neurolog-tabl. przeciwb.i nic wiecej).Dyskretne dokanałowe uwypuklenia krążków międzykręgowychC3/C4-C5/C6(na poziomieC4/C5uwypuklenie zlateralizowane w lewo),prowadzące do niewielkiego ucisku struktur wewnątrzkanałowych.Degeneracyjne spłaszczenie krążków międzykręgowychC4/C5/C6. Drobne zmiany zwyrodnieniowe krawędzi trzonów i stawów międzykręgowychC4/C5/C6; zmiany zwyrodnieniowe lewego stawu międzykręgowegoC3/C4.Torbielowate ognisko(1,2 cm)w prawym płacie tarczy

Witam!
Leczenie dotychczasowe należy uzupełnić porządną rehabilitacją ruchową i nie tylko. Samo leczenie lekami p/bólowymi jest leczeniem raczej objawowym i daje, jeżeli w ogóle, poprawę doraźną, przemijającą. Może wskazana konsultacja neurochirurgiczna?
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.