Jak leczyć zrosty po CC?

Witam1.5 roku temu mialam cesarskie cięcie.po zabiegu mam zrosty wewnatrz i zewnatrz maciczne.Po ciazy moje okresy sa bardzo nieregularne czasem jest miesiac po miesoacu a czasem nie ma 2m.sa bardzo bolesne a ostatnie dwa bardzo bardzo bolesne,krew jest bardzo gesta jakby taki zasychajacy klej tylko ze czerwony.Krew wydobywa sie glownie podczas siedzenia na toalecie.Jest w niej tez mnóstwo skrzepow krew jest ciemna. Jaka moze byc tego przyczyna?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję kontrolę u ginekologa, może są jakieś zaburzenia hormonalne, a zrosty leczy się tylko operacyjne.
Pozdrawiam