Jak leczyć zwyrodnienie siatkówki?

Witam. Stwierdzono u mnie wade wzroku (18lat ) zwyrodnienie siatkówki obu oczu typu Stargetta .Leczony byłem Trental i Cokaboxylaza ( kuracje szpitalne ) . Obecnie lecze się farmakologicznie Polfilin 400 i witaminy raz dziennie. Czy jest możliwość operacji ? Słyszałem też o leczeniu Ozonem ? Obecnie nie rozpoznam osoby idącej drugą stroną drogi . Wada pomału postępuje. Wizyta 3 razy w roku i tylko ten Polfilin mam przepisywany .Pozdrawiam

Witam.tej choroby genetycznej siatkówki nie leczy się. To co Pan brał to tylko leki wspomagające krazenie i nie ma potwierdzenia ze dzialają .nie ma operacji. Jedynie były próby z komórkami macierzystymi. Pozdrawiam serdecznie