Jak ma schudnąć 13-latka?

Mam 13 lat. Ważę 58 kg, mierzę 168 cm. Wiem, że na pewno powiecie, że dobrze ważę, ja jednak uważam, że tak nie jest. Moim największym problemem są grube uda i łydki oraz fałdki na brzuchu. Proszę o pilną pomoc!

Fałdy skóry na brzuchu są normalną rzeczą: tułów zgina się w tym miejscu przy siadaniu, więc skóra marszczy się. Tylko zdjęcia modelek po obróbce komputerowej są pozbawione fałdek. Zdarza się, że po takiej obróbce - również pępka :)

Twoja sylwetka będzie ulegać zmianom wraz ze wzrastaniem. Jeśli chcesz poprawić samopoczucie, najlepiej zaangażuj się w jakiś ogólnorozwojowy sport: pływanie, tenis, gry zespołowe.