Jak mam czytać wyniki badania krwi?

Dzień dobry. Jak mam czytać wyniki badania krwi? P-ciała p/Chlamydia trachomatis IgG Wynik badania: (strzałka w górę) 97,14 RU/ml Zakres referencyjny: <16 Interpretacja wyniku: ujemny <16 wątpliwy 16 - 22 dodatni >22 Metoda: immunoenzymatyczna ELISA Analizator: Analyzer I Dodam, że 3 miesiące temu robiłem test ale na Chlamydię Trachomatis IgM wynik ujemny.

Same wyniki o niczym nie świadczą, pytanie podstawowe jest takie - czy są jakiekolwiek niepokojące dolegliwości.
Wynik proponuje omówić z lekarzem kierującym na badanie.

Jednocześnie przepraszam za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu abczdrowie.pl