Jak mam interpretować wynik tomografii komputerowej zatok?

Dzien dobry ,jak mam interpretowac ten wynik tk zatok,czytajac wypowiedzi internetowe zaczynam sie martwic i juz mam czarne scrnariusze. Moje dolegliwosci to jedynie sciekanie kataru po tylnej scianie gardal,ktore zmiejsza sie po kroplach jakis robionych od lekarza i nurofenie zatoki . czasem mam uczucie stanu podgor.i ogolne oslabienie i lamanie.wynik:w czesci tulnej zachyłka zebodołowego lewej zatoki szczekowej widoczna przysciennA zmaiana owalnego kształtu sr 10 mm -mogaca odpowiadac torbieli retencyjnej do roznicoeania zgrubieniem sluzowkowym.pozostale zatoki oboczbe nosa prawidlowo powietrzne kompleksy ujsciowo-przewodowe prawidlowo drozne.pogrubienie błony sluzowej małżowin nosowych srodkowej i dolnej po str.lewej. z gory dziekuje za odp.czy to jest grozne co powinnam dalej robic. Moze byc to jakies niedoleczone przeziebienie. Czesto mialam problemy typu gardlo,bakteria hib w gardle ,grzybica jamy ustej po antybiotyku.

Konieczna pełna konsultacja laryngologiczna, może tez neurologiczna, z pełną dokumentacją , wynikami badań . Jaki ogólny stan, inne schorzenia, wyniki badan labor??
TK ZATOK , do interpretacji klinicznej . Pozdrawiam i zapraszam