Jak mam interpretować wyniki prześwietlenia płuc?

Proszę o interpretacje wyników prześwietlenia płuc. W przysrodkowej połowie dolnego prawego pola plucnego,widoczne są cechy zlewnej,swiezej wieloogniskowej bronchopneumonii, zajmującej raczej seg. 10 niż seg. 8 prawy. Także lewostronnie dodatni objaw Felsona zacierajacy okolice koniuszka serca, sugeruje możliwość zmian ogniskowych raczej w seg. 5 niż seg. 8 lewym. Mężczyzna lat 31

Musiałabym znać dolegliwości Pacjenta i jego historię kliniczną, aby odnieść się do wyników. Wynik RTG zanalizuje lekarz, który zlecił jego wykonanie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.