Jak mam jeść po diecie kopenhaskiej, żeby jeszcze schudnąć?

Dzien dobry! Chciałabym się dowiedzieć, jak mam schudnąć po diecie kopenhaskiej, ponieważ wynik jest dla mnie niesatysfakcjonujący. Mam 180 cm wzrostu, ważę 87 kg, jestem 7 miesięcy po ciąży i nie mogę zgubić tego, co przytyłam. Czy dieta 1000 kcal po kopenhaskiej nie będzie się wiązała z przytyciem? Codziennie chodzę na spacery z dzieckiem, do tego robię brzuszki i ćwiczę na maszynie, na razie po 10 minut, ale z czasem się zwiększy. Proszę o odpowiedź.
ponad rok temu

Witam.

Zabrakło kilku istotnych informacji:
- czy nadal karmi Pani piersią?
- jak długo stosuje Pani dietę kopenhaską/z jakim efektem?
- czy jest Pani osobą zdrową?
- jak kształtuje się Pani aktywność fizyczna?

Proszę uzupełnić dane i ponownie zadać pytanie.
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite#g
Myślę, iż dieta kopenhaska i 1000 kcal nie będą dla Pani odpowiednie.
Czas po ciąży powinien być momentem regeneracji.

Lepszym pomysłem będzie wyliczenie całkowitego zapotrzebowania energetycznego (np. ze wzoru Harrisa Benedicta z uwzględnieniem współczynników aktywności fizycznej) i odjęcie od tej wartości 500-100 kcal (pozwoli to na redukcję 0,5-1kg tygodniowo).
W czasie laktacji nie poleca się diet odchudzających.

Pozdrawiam