Jak mam leczyć silną nerwicę?

Choruje na silna nerwice, Zapisałam się na terapię ale muszę czekać rok. Dodam że mieszkam na wsi więc i tak będę musiała sporo dojeżdżać do najbliższego miasta a w nim jest tylko jedna taka placówka i duże kolejki. Prywatnie mnie nie stać bo nie mam dochodu. Co mam zrobić, całymi dniami leżę w łóżku, mam straszne ataki paniki nie moge jeść spać. Lecze się u psychiatry ale w końcu dr stwierdził że nie zmieni mi leków bo już wszystkie wyprobowalam. Byłam też 12 razy hospitalizowana, byłam na oddziałach zamkniętych i otwartych, miałam też elektrowstrzasy i hipnoze, nic nie pomogło, co mam robić nie daje rady

Zachęcam do rozejrzenia się i już dziś podjęcia leczenia i działań, które ułatwią Pani powrót do funkcjonowania i działania.