Jak mam odczytać takie wyniki testów?

Witam Mam dość dziwne pytanie otóż zrobiłam 3 testy ciążowe firmy Pink super czule 10mlU gdzie w miejscu drugiej kreski pojawił się ślad jakby cień drugiej kreski nie bardzo wiem jak to opisać ale od tygodnia bolą mnie piersi i podbrzusze razem z kluciem momentami, z tego co jeszcze odczułam to zgaga ...te objawy mam tydzień przed miesiączka która mam dostać za jeden dzień.

Przypominam - NIE ROBI SIĘ TESTU PRZED SPODZIEWANĄ MIESIĄCZKĄ. Najbardziej wiarygodny to test poziomu betaHCG wykonany w laboratorium gdy opóźnia się miesiączka (najlepiej 7 dni). Wiem, że to trudne tyle czekać. Ale nadgorliwość nic dobrego nie przyniesie.