Jak mam odzyskać przyjaciółkę, która ma chłopaka?

Witam! Mam dwie przyjaciółki. Jedna o dwa lata starsza. Traktuje ją jak siostrę i mam z nią bardzo dobry kontakt. Druga jest w moim wieku. Kiedyś mówiłyśmy sobie o wszystkim, nie miałyśmy przed sobą żadnych tajemnic. Ale teraz znalazła sobie chłopaka. Spędza z nim bardzo dużo czasu. Rozumiem. Chłopak. Ale o mnie chyba całkiem zapomniała. Ciągle mnie okłamuje, ma tajemnice. Jak dzwonie to mówi, że wybrałam zły moment. Jak jej mówię co robi źle to się wypiera. Jak mam odzyskać dawną przyjaciółkę?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Czasami paradoksalnie najlepszym sposobem na odzyskanie kogoś, jest pozwolenie mu na odejście, zaakceptowanie faktu, że pewien etap w życiu już się zakończył.
Skoro rozmowy z Twoją przyjaciółką nie przynoszą efektu, to przestań o nią zabiegać. Może z czasem zauważy, że coś straciła i sama zacznie zabiegać o Ciebie.
Pozdrawiam

Dzień Dobry,

Czasami tak się dzieje..., najwyraźniej nie jest to chyba tak dobra Przyjaciółka...

Życzę wartościowej i nowej przyjaźni,
irena.mielnik.madej@gmail.com