Jak mam przytyć jedząc makarony i produkty zbożowe?

Dzień dobry, mam 163 cm wzrostu i ważę 39 kilogramów. Nawet nie jestem szczupła, tylko bardzo chuda. Starałam się przytyć, ale szczerze mówiąc to nie mam pojęcia jak to zrobić. Wiem, że tyje się od fast foodów, ale nie chcę mieć później problemów ze zdrowiem. Niemal codziennie jem makarony, bo podobno produkty zbożowe sprzyjają tyciu, ale to nie pomaga...
ponad rok temu

Witam,

Proszę, abyś niezwłocznie udała się do lekarza!
Mam nadzieję, iż Twoi rodzice zdają sobie sprawę z Twojego problemu.
Konieczne jest określenie przyczyn tak niewielkiej masy ciała (w ramach konsultacji lekarskiej) i wykonanie badań kontrolnych.
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Dieta wysokoenergetyczna powinna być dostosowana do możliwości Twojego organizmu i sposobu odżywiania, dlatego polecam konsultację u dietetyka, który będzie monitorował Twoje postępy.
Produkty pomocne w zwiększeniu wartości kalorycznej potraw to:
- oleje, masło i inne tłuszcze
- śmietanka
- żółtko
- mąka
- nieodtłuszczony nabiał
- kasze, makarony, produkty mączne.
Pozdrawiam

P.S
KONIECZNIE i jak NAJSZYBCIEJ udaj się do lekarza.