Jak mam rozumieć swój opis Holtera?

Witam mam 22 lat jestem 6 lat po Ablacji serce (częstoskurcze nadkomorowe) właśnie odebrałam opis z Holtera . HR mask. minutowy 141 HR śr. minutowy 81 Hr min. minutowy 51 HR maks. chwilowy 176 HR min. chwilowy 44 opis : W trakcie zapisu rytm wiodacy zatokowy , zmienny oddechowo o sredniej czestosci 81/min maksymalnej czestosci 176/min , minimalnej czesctosci 44/min .W trakcie zapisu zarejestrowano 0 pobudzen dodatkowych pochodzenia komorowego, w tym par , trójek, bigeminii, trigeminii i -Tasch .Zarejestrowana 181 pobudzen przedwczesnych pochodzenia nadkomorowego w tym 0 par . Nie stwierdzono pauz powyżej 2 sekund . Nie stwierdzono epizodów istotnego obniżenia odcinka ST. Czy może mi któryś lekarz wytłumaczyć jak mam to rozumieć ?

Nie możemy analizować wyników badań pacjentów z poziomu portalu, proszę w tym celu rozmawiać z lekarzem prowadzącym, który zna Pani historie kliniczną. Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.