Jak mam schudnąć 6 kg?

Idzie lato... ciepło... Bardzo zależy mi, żeby schudnąć tak 6 kg. Mam bardzo duży, tłusty brzuch i duże uda. Ostatnio też zauważyłam, że mam rozstępy, to jest straszne, jestem załamana:(W sierpniu skończę 17 lat, mam 162 cm i ważę 57 kg). Proszę mi pomóc... Nikt mnie nie rozumie ;(

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Twoja obecna masa ciała jest prawidłowa w stosunku do wzrostu. Twój wskaźnik masy ciała ma wartość 21,7 kg/m2, wynik ten mieści się w środku normy. Nie ma więc potrzeby utraty kilogramów. Możesz natomiast zastanowić się nad ewentualnym zwiększeniem aktywności fizycznej, zaangażowaniem w ogólnorozwojowy sport, jak np. pływanie, tenis, może taniec towarzyski?

W związku ze zbliżającym się latem będziesz miała wiele okazji do uprawiania sportu. Oprócz zgrabnej sylwetki może to umożliwić Ci większą sprawność i nawiązanie nowych kontaktów z rówieśnikami.

Z pozdrowieniami