Jak mam schudnąć po ciąży przy astmie?

Witam! Moja waga to 76 kg przy wzroście 158, mam 25 lat, siedzę w domu i wychowuję dwoje dzieci. Dużo przytyłam w czasie ciąży, mam duży obwisły brzuch! Nigdy się nie odchudzałam, jestem chora na astmę. Jem dużo białego pieczywa, codziennie po kilka kromek do 7, piję kawę, herbatę, czasami jakiś sok, na obiad jem jedno danie, np. zupę lub ziemniaki z jakimś mięsem, lubię słodycze. Bardzo chcę schudnąć! Przed ciążą ważyłam 64 kg. Co mam jeść i jakie ćwiczenia wykonywać w domu? Chcę schudnąć 10 kg. Proszę o pomoc!
25 LAT ponad rok temu

Witam!

W Pani wypowiedzi brakuje kilku informacji:
- Czy nadal karmi Pani piersią?
- Ile czasu minęło od ostatniego porodu?
- Czy rodziła Pani siłami natury?

Proszę uzupełnić informacje i ponownie zadać pytanie. Proszę także o dokładny opis Pani menu.

Z góry dziękuję.
Pozdrawiam