Jak mam schudnąć przy nieregularnych posiłkach?

Witam ☺️ Mam 21 lat i pracuje na lotnisku jest to praca fizyczna pracuje po 9 h 8 różnie w czym jest tylko jedna przerwa 30 minutowa w dalszej części dnia nie ma czssu na jedzenie i przerwy czasem csly dzien spedzam w pracy i wrscam poznym wieczorem kiedy nie mam juz ochoty na jedzenie badz cokolwiek innego więc dieta w tym przypadku graniczy z cudem. Moje pytanie jest następujące jak mam schudnąć i podzielić owa pracę z dieta i zdrowym trybem zycia? :) Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

w każdej pracy konieczna jest przerwa, proszę porozmawiać z pracodawcą.