Jak mam schudnąć w 3 tygodnie 2 kg?

Witam.

Mam 15 lat, 165 wzrostu i ważę 56 kg. Niedługo mam bal gimnazjalny i muszę schudnąć, bo nie mieszczę się w sukienkę. Proszę o szybką pomoc... Dziękuję ;)

15 LAT ponad rok temu

Witam!

Twoje BMI wynosi 20. Masz prawidłową masę ciała i nie powinnaś się odchudzać! Jeśli nie mieścisz się w sukienkę, możesz ją przerobić lub założyć inną.

Pamiętaj, że w Twoim wieku nie można stosować restrykcyjnych diet odchudzających, ponieważ jest to bardzo niekorzystne dla zdrowia i rozwoju organizmu.

Jeśli chcesz się pozbyć kilku kilogramów, a także uelastycznić i ukształtować sylwetkę, uprawiaj sport! Wyjdzie Ci to tylko na zdrowie.

Udanego balu i powodzenia!