Jak mam się odnieść do wyniku USG tarczycy?

Witam.Proszę mi poradzić jak mam się odnieść do usg tarczycy u 2 lekarzy: Badanie 1 robione 3.10.18r Płat prawy 18X16X44 objętość 6,3ml płat lewy 15x17x41 objętość5,2ml zmiany ogniskowe: W PP przy tylniej torebce zmiana hypoecho( w pierwszej kolejnosci torbiel), centralnie drobna zmiana o echu obniżonym, unaczyniona gł obpowodowo o wym 3x3x5mm. Na granicy PL /cieśni drobna zmiana hypoechogenna o wym 3x2x4mm.W dolnym biegunie PL zmiana o echu lito-płynowym unaczyniona obwodowo o wym 7x7x13 doBACC. Okoliczne węzły chłonne ;prawidłowe. Dnia 18.10 18r robione usg tarczycy u innego endokrynologa W PP 4x7x11 W PL 6x7x8 i tyle jak mam się odnieść do tych bada czy robić tą biobsje?

Ciężko dojść przyczyny tak rozbieżnych wyników, jednak w przypadku uwidocznienia zmiany jak w pierwszym badaniu sugerowałabym BACC u doświadczonego endokrynologa. Pozdrawiam.