Jak mam się oszczędzać w ciąży?

Witam, mam 29 lat i jestem w 4 tygodniu ciąży tzn. końcówka 4. Byłam u lekarza i doktor powiedział, że zarodek jest dobrze zagnieżdżony w środku macicy, ale widzi jakąś plamkę krwi i że mam się oszczędzać. Mam pytanie co oznacza ta kropka krwi?

Witam serdecznie!

Trudno jest powiedzieć, co lekarz miał na myśli. Takie pytania warto zadawać lekarzowi na bieżąco. Być może jest tam mały krwiak, który ma szansę się wchłonąć.

Najważniejsze jest teraz, by Pani wykonywała wszystkie zalecenia, czyli dużo leżeć, odpoczywać, nie nosić ciężkich rzeczy. Proszę pamiętać także o wizycie kontrolnej.

Pozdrawiam.