Jak mam się pozbyć trzech fałd tłuszczu z brzucha?

Mam 24 lata, nie jestem osobą grubą i jeszcze nie rodziłam dziecka, a na brzuchu mam trzy ogromne fałdy tłuszczu i nie mam pojęcia jak się ich pozbyć. Ograniczyłam posiłki, ćwiczyłam itd., ale to nic nie dało;-( Jestem załamana, mamy lato, a mi wstyd wyjść na plażę...

Witam,

fałdom w okolicach brzucha sprzyja spożywanie słodyczy, słodkich i gazowanych napoi i tłustych produktów typu fast food. Powinna więc je Pani ograniczyć. Nie ma potrzeby ograniczania posiłków, ale spożywanie ich w mniejszych porcjach częściej, co 2-3 godziny, tak aby wyszło 4-5 posiłków dziennie. Proszę także pić duże ilości wody oraz zielonej czy innego rodzaju herbaty (prócz czarnej). Więcej na temat zdrowego odżywiania dowie się Pani z artykułu http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki-piramida-zdrowego-zywienia

Dodatkowo proszę nadal wykonywać ćwiczenia nie tylko na brzuch, ale też na całe ciało. Polecam basen, jazdę na rowerze, jogging czy ćwiczenia fitness, pilates oraz aqua aerobik. Musi Pani wiedzieć, że odchudzanie to proces długotrwały, dlatego nie wystarczy poćwiczyć przez tydzień czy dwa tygodnie.

Pozdrawiam