Jak mam się przygotować na kolejną ciążę?

Witam, w październiku poroniłam swoją pierwszą ciążę, lekarze mówili, że po pierwszym poronieniu badań się nie zleca. Ja niestety coraz gorzej się czułam. Pani dr internistka zleciła mi badania tarczycy. antyTPO i antyTG kilka razy przekraczały normę, TSH = 0,3, powiedziano mi że usg tarczycy wskazuje na chorobę Hashimoto + guz (łagodny), nie dostałam od endokrynologa żadnych hormonów. Chciałabym starać się znowu o dziecko. Jak mam się przygotować?

Od strony dietetycznej polecam Pani regulację układu hormonalnego za pomocą odpowiedniego sposobu odżywiania. Na nasz organizm działają różne czynniki stresowe, poza tymi natury psychologicznej, dlatego trzymanie się pewnych zasad odżywiania i trybu życia sprzyja płodności. Zapraszam na konsultację w Białymstoku. Pozdrawiam serdecznie, Paulina z DietaMax Poradnia Dietetyczna, Białystok