Jak mam skutecznie leczyć refluks żołądkowo-przełykowy?

Dzień dobry. Choruję na refluks żołądkowo-przełykowy od urodzenia. Teraz mam 24 lata. Miałam robioną gastroskopię i RTG przełyku, wykazały DROBNĄ przepuklinę, która nie nadaje się do operacji. Objawy mam bardzo silne, są codziennie, po każdym posiłku, a nawet każdej wypitej szklance wody i to niezależnie od tego, jakie produkty jem (nawet po zalecanym bananie tak się dzieje, a po piwie, niedozwolonym, jest DOKŁADNIE tak samo jak po zwykłej wodzie). Po przełknięciu czegokolwiek (także picia), treść jest zarzucana aż do gardła od kilkunastu do kilkudziesięciu razy. Bez tabletek zobojętniających kwas nie funkcjonuję, bo wszystko mnie boli, a i z nimi jest kiepsko. Czy można jeszcze coś z tym zrobić? Zastosować jakąś inną metodę? U mnie w rodzinie występował rak przełyku, pewnie mnie też to czeka i to niedługo (tyle lat wyżerania przełyku...). A póki co jest bardzo uciążliwe, z wiekiem jest coraz gorzej, a ja ledwo skończyłam studia... Co mogę jeszcze zrobić?

Przy takich częstych i uciążliwych objawach zabieg powinien się odbyć. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.